Aktuality

AKTUÁLNÍ POŘADÍ K 10:45 hod 1.5.2019

AKTUÁLNÍ POŘADÍ K 10:45 hod 1.5.2019

PRVNÍ RYBA ZÁVODU EFC - MORAVIA 22019

Nejlépe se povedlo zavézt CT VORVAŇ a po 2 hodinách a 18ti minutách se jim podařilo zdolat první bodovanou rybu

SPRING 2019 - CELKOVÉ POŘADÍ

Děkujeme všem účastníkům závodu, sponzorům a divákům.

EFC Morava 2019 - Rybářské lístky

Vážení závodníci, žádáme vás o zaslání kopií rybářských lístků a členských legitimací všech členů týmu na blížící se závod.

MAPA SEKTORŮ EFC-Morava

Vážení závodníci EFC-Morava, Představujeme mapu sektorů a jejich sponzorů. Každý ze sponzorů má pro výherce 1, 2 a 3 místa sektoru připraveny krásné ceny. Každý sektor má své označení a barvu. Na mapce je i vyznačeno přesné místo setkání. Chtěli bychom také podotknout, že závody se budou konat i s nižším počtem závodních týmů, nemusíte se tedy obávat o start závodu. Vše probíhá tak jak má a náš tým vše připravuje aby vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

EUROPEAN FISHING COMPETITION - MORAVA 2019/ zájezd do Francie

Postačí ulovit jako první bodovanou rybu nad 30kg a cesta je Vaše. 

ROZBALOVÁNÍ VÝHRY OD FISHING COMPETITION - GRATULUJEME VÝHERCI

Bez malého pomocníka by nešel rozbalit rodpod MIKADO, který byl jako výherní cena na Winter carp marathon Toušeň 2018.

SPRING CARP RACE TOUŠEŃ 2019 - REGISTRACE SPUŠTĚNA

Vážení závodníci, tímto spouštíme registraci na jarní závody. Přihlásit se můžete na www.fc-cz.cz. Na všechny přihlášené týmy se těšíme.

EUROPEAN FISHING COMPETITION MORAVA 2019 - Aktuální seznam přihlášených

EUROPEAN FISHING COMPETITION MORAVA 2019 Aktuální startovní listina! Již je přihlášena polovina závodních týmů. Můžete se již podívat na svoje soupeře, kteří již splnili náležitosti, aby byli zveřejněni. A vy, co nejste registrovaní, neváhejte nebo nenahodíe 

EUROPEAN FISHING COMPETITION - REGISTRACE SPUŠTĚNA

REGISTRACE OTEVŘENA! REGISTRATION IS OPEN! Právě jsme pro Vás otevřeli registraci na EUROPEAN FISHING COMPETITION. Registrovat se můžete na http://www.fc-cz.cz/zavody/facere-possimus/. Propozice naleznete na stránkách v pravém horním rohu v kolonce PROPOZICE. Přejeme mnoho úspěchů. Tým Fishing Competition

WINTER CARP RACE - TOUŠEŇ 11.11 - 18.11. - JÍDELNÍ LÍSTEK

Vážení závodníci, je pro vás připraven jídelní lístek na závody WINTER CARP RACE TOUŠEŇ 2018. Cena za jednotlivá jídla je 125Kč. Objednávky na info@fc-cz.cz. Dobrou chuť.